Przejdź do treści

Oświetlenie Restauracji – Przewodnik

Restauracja Oświetlenie – Przewodnik

Otwierania i prowadzenia restauracji jest ekscytującym sposobem zarabiania na życie i stworzyć firmę, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jest wiele rzeczy, należy wziąć pod uwagę przed otwarciem restauracji, które są kluczowe dla zapewnienia sukcesu. Upewniając się, że lokalizacja jest wygodny i ma klientelę, którą chcesz kierować, tworząc pyszne i urozmaicone menu oraz zabezpieczenie właściwego, profesjonalna obsługa to kluczowe elementy muszą dostać się do miejsca przed wielkim otwarciem.

Choć menu, personel i lokalizacja są ważnymi czynnikami sukcesu zakładu jedzenia, nie są jedynymi czynnikami, w tym zakresie. Atmosfera i otoczenie swojej restauracji pozwoli klientom czuć zadowolenie, spokojny i komfortowy więc pozostają one i tracić czas i pieniądze, czy będzie to prowadzić je i zachować je od powrotu. Upewnij się, że środowisko tworzenia jest tak przyjemne jak to tylko możliwe z właściwego otoczenia i oświetlenia restauracji zadań.

Trzy rodzaje oświetlenia restauracji: Efekt, Nastrój i Akcent

Prawo projekt oświetlenia stworzy i zachęcające miejsce, które będzie czerpał z ruchu pieszego poza restauracji.

Oświetlenie zadaniem jest stosowany do obszarów, w których pewne zadanie jest wykonane. Dobry projekt oświetleniowy restauracja weźmie pod uwagę różne zadania są wykonywane w każdej dziedzinie swojej restauracji. Jasne, bezpośrednie oświetlenie koszt jest krytyczny w kuchni, gdzie kucharze trzeba zobaczyć każdy składnik i widoczność musi być wysoka. Oświetlenie zadań w obszarach przygotowania sałatek, obszarów do mycia naczyń i stacje sanitarne są krytyczne elementy do prowadzenia sprawnego i sanitarne kuchni i obszary te mogą być podświetlane sprawnie i łatwo niedrogiego oświetlenia fluorescencyjnego.

Korzystając z naturalnym światłem to doskonały sposób na zapewnienie oświetlenia w otoczeniu, w restauracji

Oświetlenie w restauracji jest to, co nadaje ton i atmosferę tego miejsca. Jasno oświetlone, restauracja z neonów piwa będzie działać dobrze dla restauracji sportowej podczas, projekt oświetlenia, który wykorzystuje miękkie tony, świecach i osprzęt światła projektantów stworzy wyrafinowany tonu potrzebne do ekskluzywnej przedsiębiorczości. Jeśli chodzi o oświetlenie otoczenia tutaj jest kilka rzeczy do rozważenia: Oświetlenie na obszarach kreskowych powinien być niższy i bardziej otoczenia niż w obszarach gastronomicznych stworzyć przytulną, miłą atmosferę. Oświetlenie wisiorek i oświetlenie toru z ciekawymi projektami i dotknięcia są idealne dla obszarów kreskowych. Oświetlenie w toaletach restauracji powinno być wystarczająco jasne, aby umożliwić łatwy tworzą akcenty lub osobistą pielęgnacyjne bez zmęczenia wzroku lub kłopotów, ale nie tak jasne, że powrót do jadalni wydaje wym. Palenie świec zapachowych w przyciemnianego szkła w toaletach wotum restauracja jest świetnym sposobem na dodanie oświetlenia w otoczeniu i perfum powietrza w tym samym czasie. Właściwa równowaga z miękkiego światła, zadaniem oświetlenia, oświetlenie, a nawet zabawa oświetlenie jak neonów lub specjalnych świateł kreskowych można dodać komfortowy do restauracji sprawia, że ??klienci dłużej i spędzają więcej przy każdej wizycie.

Oświetlenie akcentujące służy do podkreślenia pewnych przedmiotów lub obszarów w restauracji. Na przykład, jeśli masz grafikę, które są wyświetlane na ścianach, małe reflektory, które wskazują i na dzieła sztuki są wykorzystywane jako oświetlenia akcentującego. Rzeźby, aranżacje kwiatowe, lub specjalne przedmioty dekoracyjne wymaga oświetlenia akcentującego, aby podświetlić element w pełnej chwale.

Różne typy opraw oświetleniowych Restauracja

Z oświetleniem świec, do oświetlenia wiszącego i żyrandol, przy użyciu różnych typów opraw oświetleniowych w restauracji tworzy szereg efektów świetlnych – unikanie monotonnym i bland atmosferę.

Oświetlenie restauracji są w różnych rozmiarach, stylów, kolorów i fabrykacji. Czy uruchomić włoską restaurację, który wywołuje oświetlenia biegunowego i klasyczne kinkiety świecę w ścianie lub staromodnym sklepie sody, które potrzebują światła wiszące nad fontanną soda, znajdziesz to, czego szukasz w dowolnym katalogu dostaw restauracji. Sprawdzić online lub kontaktując się z lokalnym przedstawicielem Zaopatrzenie restauracji, aby porozmawiać o możliwości oświetlenia dostępnych dla Ciebie. Zatrudnić projektanta, aby pomóc Ci w podejmowaniu trafnych wyborów dotyczących oświetlenia i rozmieszczenia świateł, które zwiększą swoją atmosferę i zwiększyć swoje szanse na sukces. Poświęcić kilka dolarów w fazie planowania swojej restauracji od doradztwa ekspertów oświetlenia i innych uwag projektowych mogą mieć duże znaczenie w ogólnym wyglądem i swojej restauracji i zaoszczędzić czas, pieniądze i kłopotów z konieczności ponawiania rzeczy. Odwiedź najbliższy salon oświetlenia, jak również. Twój lokalny salon oświetlenia będzie miał wiele pomysłów i inspiracji dla swoich planów oświetlenia restauracji. Konsultacje z lokalnymi ekspertami, aby zobaczyć co polecam i jak mogą one pomóc w tworzeniu wyglądu i chcesz w swojej przestrzeni.

Restauracje zapewniają tło dla tak wielu rodzin i indywidualnych uroczystości są one często miejscem razem i wydarzeń. Upewnij się, że restauracja jest najwyższej umysłu, kiedy ludzie planują lub gospodarzem uroczystości kolację lub imprezę, tworząc ciepłą i przytulną przestrzeń w projektowaniu oświetlenia restauracji wybrałeś. Upewnij się, że pomieszczenia są dobrze oświetlone, ale nie rażąco jasne, parking posiada oświetlenie po zmroku, łazienki mają światła nad lustra i straganów i są dobrze oświetlone i kuchnia powinna być jasny, wesoły i oświetlony tak klienci widzą musujące błysk załoga kuchnia działa trudne do utrzymania. Tworzenie pyszne menu, wynajęcie profesjonalnego personelu, zabezpieczanie się doskonałą lokalizacją i wprowadzanie pomysłów oświetleniowych restaurację utrzymać klientów i ich wygodzie może pomóc upewnić się, że restauracja uda i daje bezpieczeństwo finansowe do życia styl życia chcesz i zasługują.

Pomysły oświetlenie restauracji, które działają uwzględniać wszystkie aspekty obiadem, od momentu klient podchodzi w drzwiach do momentu opuszczenia, z oświetleniem w sposób wjazdowych i parkingów, zwiększa komfort klientów i bezpieczeństwo. Upewnić, że oświetlenie jest wystarczająca, miękkie i dość jasne się czytać i jeść wygodnie. Skonsultuj się z projektem restauracji profesjonalnego stworzenia projektu oświetlenia restaurację, która pracuje dla Ciebie.

oświetlenie led

nasza oferta

saturn led

oprawa zwieszana

BOSS LED SPOT

oprawa szynowa

linear led

oprawa nasufitowa